Bi Ben

1994 yılının Mart ayında İstanbul’da doğdum. Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. Kendimi bildim bileli hayal kurar ve onların gerçekleşmesi için çabalarım. Şu an okuduğunuz bu satırlarda hayallerimin bir ürünü.

Sokakları gezmeye, tarih okumaya, resim çizmeye ve en çok da bunları insanlarla paylaşmaya bayılırım. İlginç bilgiler edinmek, gereksiz eşyalar almak, bitmiş parfüm ve kalem biriktirmek başlıca hobilerim.

Bundan bir buçuk yıl önce ‘’Zamane Denemeleri’’ adlı bloğumla internet ortamına adım attım. Düşündüklerimi sizlerle paylaştım. Tahmin edemeyeceğim kadar ilgi gördüm. Bunun üzerine ‘’Blogunu daha bir profesyonel mecraya taşımaya ne dersin?’’ teklifine karşı koyamayıp ‘’bi avuç’’ umudumla bu siteyi açtım.

Burada okuduğunuz her şey beğendiklerim, gördüklerim, çizdiklerim ve en çok da düşündüklerimdir.

Benimle iletişime geçmek isterseniz: biavuc.mail@gmail.com adresinden bana mail atabilirsiniz.

Bu sitede okuduğunuz ve okuyacağınız her yazım için sizlere şimdiden çok teşekkür ederim.

Şeyma KURALKAN

1 Comment

  1. Merhabalar şeyma hanım,

    Öncelikle sitenizi çok beğendiğimi belirtmek isterim. Sitenizdeki bölümlere ek olarak ‘bi şiir’ düşünürmüsünüz ? şiir ile ilgilenen biri olarak orda olmasını isterdim ozaman sanki daha güzel olabilir diye düşündüm acizhane kendi düşüncem tabiki. Birde sitenizde bi kıssa sayfasına gidince kategori bi an diye yazıyor seçilen ve yazan kategori farklı gözüme çarptı söylemek istedim. İyi çalışmalar dilerim.

Comments are closed.