En Komik Ramazan Twitleri

image

Canımız sıkılınca elimiz telefona gider. Telefona gidince gereksiz yere stalka kalkışırız. Stalklaya stalklaya saçma sapan gereksiz bilgiler öğreniriz. Sonra whatsapp’a girip kızımm acaip bir haberim var, şu kız vardı ya hani kiminle nişanlanmış biliyor musun ya da şu kız kimin kuzeniymiş inanamazsın” lı cümleleri send yapar. Başka boyutlara yolculuk ederiz. -Cehennende ateşimize odun taşırız demek pek hoş olmazdı-

Tabi bir ihtimal daha var. Yok hayır sevmek değil, gülmek! Troll’den hesaplara girip saçma sapan twitlere gülmek. Kabul ediyorum, gerçekten çok beğendiklerim ve yaaa baksana çok komik değil mi diye whatsapp’tan kuzenime, kankama(bu nasıl bi laf), ablama kardeşime hatta yanlışlıkla yanlış insanlara bile göndermişliğim var.
Bugün de sizlere Ramazan’a dair bir kaç yüz twit topladım. İşte karşınızda en komik ramazan twitleri

image

Şöyle söyliyim dün tüm gün whatsapp’a girmemişim bile o derece “no gıybet”.

image

image

image

Ya valla bir gün hep beraber iftar yapalım. dediğiniz kaç kişi var?

image

image

Ricardo Izecson dos Santos Leite yani nam-ı değer Kaka böyle sevinemezdi golden sonra. Öyle bir şükür yani. Bilen bilir. İftar yapmanın verdiği o duyguyu. O suyun damarlarınızda gitmesini. AnlaymaZsınızz.
Yapacağımız şey basit sabah namazında niyet edip akşamın okunmasıyla yemek, içmek. Anlaşılmayan ne? Bozar kardeşim bozar sakızda, su da diş macunu da hatta otobüs bile orucu bozar!

Peki hocam ben birini seviyorum o da başkasını seviyor ben her akşam dua ediyorum başkaları da beni sevsin ayrıca sevdiğimde sevdiğinden ayrılsın diye bu durumda kalp temizliğinden kaç yıl yerim? Errorrrrr—

image Veee favorim…. Bu yıl oruç tutanlar olarak kaç kişiyi dövüp, kaç kişinin saçını eline verdik bilmiyorum ama şu abi pek haklı geldi bana. Hayır tamam oruç tutmuyorsun da iki dakika da elin armut toplamasın be kardeşim.