İlk Haftanın Özeti

Bu hafta neler konuştuk, neye şaşırıp, hangi şarkıyı dinledik, kime gülüp, kimlere üzüldük? Hepsi ama hepsi haftanın özeti yazısında. Yani tam olarak burada. Hatta o kadar burada ki acı sivri biber ne kadar diye merak edersen o bile burada.

Neye Güldük? Kocişkolar

Instagramdaki trilyon takipçili ciciş kocasının prensesi yeni gelinler bu hafta twitterın alay konusuydu. İşte onlardan hazırladığımız ilk üç:

https://twitter.com/multeci_/status/778273056800243712

https://twitter.com/detroitlikizil/status/778102070981304320

https://twitter.com/OzanKibritci/status/778983152639434752

Ne Dinledik?

bu haftanın şarkısı ise Yalın’ın yeni albümünden Sesinde Aşk Var. Ve evet bu şarkıyı seksen altı bin üç yüz iki defa dinleyebilirim.

yalin-dan-yeni-album-bayila-bayila-7591766

Şarkının linki hemen bir aşağı satırda

https://www.turktelekommuzik.com/album/Askin_Sesi/19394#/arama-sesinde%20aşk%20var

Neye Şaşırdık?

Gönül isterdi ki hep gülen hep güldüren bir ülke olalım. ama durum ortada. Her şey yolunda gitse bile mutluluk bize batar bir sorun buluruz. Sinir desen had safhada.

Hepimiz Cuma günü sabah saatlerinde gelen haberle yok bu kadar da olmaz dedik.

Bir yolcunun, Metrobüs şoförüne şemsiyeyle vurması üzerine, direksiyon hakimiyetini kaybeden şoför iki araca ve bir çift katlı otobüse çarptı. On bir yaralı ve iki arabada pert oldu.

Söylesenize ”Neydi Cuma gününü kana bulamaktaki sinir neydi?”

Göğsümüzü ne kabarttı?

Amerika birleşik devletlerinde yapılan BM genel kuruluna katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dünya liderlerine bir kez daha ‘’ dünya beşten büyüktür!’’ dedi. Haliyle Amerikalıların bir yüzü düştü.

Konuşmasının bir kısmını izlemek için linke tıklayınız.

https://www.youtube.com/watch?v=0vMOhOVaYHU

Geldik ”Altın Biber” ödülüne

Her hafta birine manevi altın biberi layık göreceğiz. Bu haftaki ödülümüz 40 yıllık öğretmen olmasına rağmen ilk günkü heyecanla, okulun ilk gününe hazırlanan bu güzel öğretmenimize gidiyor.