Görebileceğiniz En Lezzetli Çantalar Rommy de Bommy

Instagramda gezinirken fark ettiğim bir tasarımcıdan bahsetmek istiyorum sizlere. Hayatınızda görebileceğiniz en lezzetli kolye, papyon ve çantalardan oluşan bir aksesuar tasarımcısı. İşte karşınızda Rommy de Bommy.
Kendisine gelmiş geçmiş en direkt iletişim yöntemini seçerek Instagram’dan dm attım. Ve minik bir röportaj yaptık. 25 yaşında ve Hollanda’da yaşıyor Rommy Kuperus.
İlk sorum tabi ki bu fikrin nereden çıktığına dair oldu. Meğersem mağazalarda yemek içerikli aksesuarların olmadığını fark edince okulunu bırakmış ve tasarımcı olmaya karar vermiş. Bir çok tasarımının ilhamı da markette dolaşırken gelmiş.Türk Mutfağına dair bildiğin yemekler var mı soruma ise baklavayı biliyorum dedi. Bu da bizim ayıbımız demek ki mutfağımızı daha güzel tanıtamamışız.

Peki ya baklavadan çanta yapmayı düşünür müsün diye sormak geldi aklıma çünkü kendisi sushi’den alman pastasına, spagetti ve fransız kızartmasına kadar bir çok dünya mutfağının yiyeceklerini aksesuara dönüştürmüş. Gerçekten çok isterim Tabi ki dedi. Hatta başka hangi yiyeceklerinizi dönüştürebilirim diye de bana sordu. Aklıma Türk Kahvesi geldi ve tabiki fotoğrafını yolladım. Daha fazla çeşit öğrenmek isterse de Ömür Akkor’un sayfasını ziyaret edebileciğini söyledim.

Umarım bir gün baklavadan kolyeler, türk kahvesinden çantalar yapar Rommy. Kendisinin instagram adresine ulaşmak için buraya web sayfasına gitmek içinde buraya tıklayabilirsiniz. Bu arada aksesuarlarından satın almak istersenizde buraya tıklayabilirsiniz.