Misafir Yazarlar Aranıyor

Sevgili Bi Avuç Severler, sizlere güzel bir teklifim var. Bize misafir olarak gelsenize. Nasıl yani hepimiz mi? Ay bu iyice kafayı yedi. Dediğinizi duyar gibiyim. Yok valla henüz yemedim. Sadece bugüne kadar hep okuduğunuz Bi Avuç’da artık sizleri de misafir yazar olarak görmek istiyoruz hepsi bu 🙂
Bir blog açsam okunur mu acaba mı diyorsunuz? E gelin o zaman bize bir misafirliğe.

Neler mi yazabilirsiniz?

İsterseniz gittiğiniz bir yurt dışı seyahatinizi, isterseniz yaşadığınız ili belki de yazın gittiğiniz köyünüzü; gördüğünüz beğendiğiniz bir sergiyi, okuduğunuz bir kitabı, filmi; aklınıza gelen bir düşünceyi neyi isterseniz. Belki psikoloji mezunusunuzdur çocuklar hakkında yazmak istersin, belki sanatı seviyorsundur onu anlatmak istersin. Sen ne istersen yaz bize gönder ister adınla yayınlayalım, istersen de mahlasınla.
Ne dersin?

Bir kaç ufak karşılıklı şartlarımız var sadece olur ya ileride sorun çıkmasın diye. Hem de profesyonelliğimize laf dedirtmeyelim.
-Bi Avuç misafir olarak gönderilen yazıları belli bir editör süzgeçinden geçirir, gerekli gördüğünde yazara tavsiyelerde bulunabilir. (Seo gibi teknik sorunlardan dolayı, yeterli içerik)

-Bi Avuç gerekli gördüğü zaman yazıyı yayından kaldırabilir.

-Reklam, siyaset ve hakaret içerikli yazılar yayınlanmayacaktır.

İşte hepsi bu kadar. Yaz ve yazını biavuc.mail@gmail.com adresine mail at. Yayınlayalım avucumuza dahil edelim seni de