Bu Yazın 3 Albümü

Sizinde dinleyecek şarkı bulamadığınız zamanlar oluyor mu? Bana oluyor. Açıkçası, Öyle her şarkıyı dinleyemem. Bazıları sinirimi bozar, çok gürültülüler kafamı yorar ne biliyim fazla duygusal ise gözlerim dolar. Zaten öyle kolay kolay da beğenemem her şeyi.

Hadi kışın nostaljiler dinleniyor da yazın insan yenilik istiyor, canlılık istiyor. Bende hazır kendi istediğim gibi şarkılar bulmuşken, sizlerle de paylaşayım istedim. İşte bu yazın 3 albümü ve albümlerden en sevdiğim 3 şarkı ile karşınızdayım.

Yaşar – Şehrin Yalnızlığı

Kimi şarkıcılar beni çocukluğuma götürüyor. İşte onlardan biri de Yaşar. Ve bu yaz başında çıkardığı yeni albümüne ne kadar sevindiğimi tahmin ediyorsunuzdur. Şehrin Yalnızlığı albümünün çıkış parçası ise Nara. Radyolarda mutlaka duymuşsunuzdur ama duymadıysanız da ilk önerim o olsun. Tüm albümü sevsem de ilk üçü;

1. Şerbet

2. Anca

3. Nara

Hakan Altun – Konu: Aşk

Çalmayacak telefonun ucunda çaresizce beklemeyin açın telefonunuzdan Bi Avuç okuyun ve Hakan Altun’un yeni albümünün şarkılarından haberdar olun. Fantezi müziği sever misiniz? Şahsen ben seviyorum. Hakan Altun’un çıkardığı yeni albümünün adı Konu: Aşk. En sevdiğim 3 parça ise;

1. Düğünse Düğün

2. Vur Vur Vur

3. Hep Var Olacaksın

Tarkan – 10

90’larda doğup büyüyüp Tarkan’ı sevmeme ihtimaliniz inanın bana yok. Pop müzik denince aklıma ilk gelen isim. Ağzında sakızı şişirip şişirip tam orta yerinden patlatıyor, biz böyle mi gördük babamızdan ele güne rezil olduk… inanır mısınız şarkının sözlerini yazınca bile içim kıpırdıyor. Adeta bir Tarkanlieber, Tarkanist, Tarkan Fan Club üyesiyim. :))

Tarkan’ın sosyal medyayı kullanma şekli açıkçası baya sinirimi bozsa da yine de Tarkan be!

ve işte 10’daki ilk üçüm;

1. Çay Simit

2. Beni Çok Sev

3. Sevdam Tek Nefes