Galaksi Temalı 10 Duvar Kağıdı Önerisi

Galaksi kelimesini hayatımda sayılı kez kullanmış olabilirim. Ancak nedenini bilmediğim bir şekilde geçen gün kendimi Pinterest’te ”Galaxy Illustration – Galaksi İllüstrasyonları” aratırken buldum. Bilgisayarımın ekranı, telefonumun duvar kağıdı yaklaşık 15 gündür gezegen ve uzay ile dolu. Bulduğum güzel duvar kağıtlarını ise çocuklar misali kaydedip duruyorum. Ve kenarda gereksiz yere durmasınlar sizinle de paylaşayım dedim. Belki beğenen olur 🙂

   Yaz-kış fark etmez gökyüzüne bakıp hülyalara dalmak isteyenlere olsun ilk önerim.

Göktaşı olur yağarım tüm güçlüklerin üstüne ben. Sen de kimsin diyenlere gelsin.

Zaten çocukken astronot olmak isteyen kaç kişi var ki aramızda. Yaa fena mı olurdu şöyle Jüpiter’i filan görebilseydik.

Sıradaki duvar kağıdımız Ay’da kaktüs yetiştirmek isteyenlere gelsin. Umarım hayalgücüm sizi şaşkına çevirmiyordur ama benim duvar kağıdım tam olarak bu.

Ay canım benim kafam olmuş bi dünya sen neyin derdindesin diyenler de burada mı?

Saçlarına yıldızları kondurmak eski de kaldı şimdi moda gezegenlerde.

Ayyy hala mı küçük prens, neyse hadi sizi mi kıracağız?

Kedilere ölüp bitenleri de unutmadım. Tam galaksi değil ama olsun artık nasip.

İşin içine biraz yeryüzü mü katsak acaba?

Kavanoz dipli dünya diyenlerde var tabi ama siz yine de hayalleriniz, dualarınızı, şükürlerinizi bir şeylerin içine sığdırmayın. Bırakın taşsın. Nefret, kin, düşmanlık taşacağına iyilik mutluluk sevinç taşsın.

Dipnot ve mutluluğun taşmasına bir örnek: Daha önce de benzer bir duvar kağıdı önerisinde bulunmuş sonra da kuzenimin ve arkadaşımın telefonlarında tavsiyelerimi görünce deli gibi sevinmiştim. Sizde seçtiğiniz duvar kağıdını instagram dm’den benimle paylaşabilirsiniz.

Daha sık görüşmek dileğiyle 🙂